Ryba


Nejvýznamnější obchodní a manažerská konference

23. listopadu 2023
COURTYARD BY MARRIOTT BRNO

 
Prodej vstupenek na konferenci Ryba smrdí od hlavy zajišťuje společnost Happenee s.r.o. = primární poskytovatel prodeje vstupenek.

Vstupenky jsou rozděleny na dvě kategorie dle typu účasti - na fyzickou účast na konferenci v Marriottu a na online účast (stream).

Fyzická účast v Marriottu zahrnuje:

  • sdílení know-how nejúspěšnějších podnikatelů
  • praktické workshopy, bohatý raut
  • tombola s luxusními cenami
  • přístup do mobilní aplikace App Ryba
  • přístup do online platformy "Ryba smrdí od hlavy", kde bude probíhat livestream konference a kde budou uloženy záznamy z konference

Online účast (stream) zahrnuje:

  • přístup do online platformy "Ryba smrdí od hlavy", kde bude probíhat livestream konference a kde budou uloženy záznamy z konference
Vstupenky jsou časově i množstevně omezeny a jejich prodeji probíhá ve vlnách. V každé vlně je pouze 50 ks vstupenek a po jejich vyprodání se cena zvýší, nejpozději však na konci každé vlny. Ceny vstupenek jsou uvedeny bez DPH.


Storno podmínky:

Storno poplatek je ve výši vstupného. Pokud máte zakoupenou vstupenku do Marriottu a nestihnete za námi přijít, bude nám to líto, ale máte alespoň možnost zhlédnout záznamy, spojit se s ostatními účastníky a využít všech ostatních služeb přes Rybí aplikaci. Záznamy budou k dispozici do 2 dnů po skončení konference.

Nákupem vstupenek souhlasím s podmínkami užití platformy a potvrzuji, že jsem srozuměn/a s Informacemi o ochraně osobních údajů.

Add to calendar
  Outlook calendar         Google calendar         iCal calendar